Переключиться на мобильную версию

Ралли: видео и фото

Ралли: последние новости

 • Чемпіонат «Ротакс» - національний сезон завершено
  Чемпіонат «Ротакс» - національний сезон завершено
  Чемпіонат України «Ротакс Моджо Макс Челендж Україна 2017» майже завершено. Шість етапів пройшли швидко, і на разі ми лише чекаємо фінальних результатів по класам та визначення володарів квитків на «Світовий Гранд Фінал», що відбудеться 4-11 листопада в Португалії.
  Подробнее
 • Он-лайн трансляция ралли «XADO DRC»
  Он-лайн трансляция ралли «XADO DRC»
  На этих выходных все внимание поклонников автоспорта приковано к Харькову. 16-17 сентября город принимает очередной этап национальной раллийной серии «Кубок FAU» и аматорского «Трофея FAU по ралли на серийных автомобилях», в рамках уже традиционного ралли «XADO DRC».
  Подробнее
 • В календарі змагань з ралі сталися зміни
  В календарі змагань з ралі сталися зміни
  Шановні прихильники автомобільного ралі! Комітет ралі Автомобільної федерації України просить взяти до уваги те, що в план автомобільних змагань FAU вноситься ряд змін та доповнень, а саме: - ралі «Трембіта», етап Чемпіонату України з ралі та етап Кубку FAU з ралі буде проведено 7-8 жовтн...
  Подробнее
 • VI-й етап Чемпіонату України «Ротакс» 2017
  VI-й етап Чемпіонату України «Ротакс» 2017
  Картодром «Ltava» на разі приймає вирішальний етап Чемпіонату. В неділю вирішиться доля квитків на Світовий Grand Final Rotax 2017, що цього разу відбудеться на трасі в Алгарве, Португалія.
  Подробнее
 • Яскравий фінал національного Кубку з картингу
  Яскравий фінал національного Кубку з картингу
  Неймовірно цікавими гонками завершився останній етап Кубку України у національних класах картингу. До звичних учасників змагання долучилися також представники інших Чемпіонатів з метою розкатитися на «Лтаві» перед двома поспіль гоночними уік-ендами на цій трасі.
  Подробнее
 • Украинский гонщик погиб во время ралли Буковина – 2017
  Украинский гонщик погиб во время ралли Буковина – 2017
  Авто Сергея Коробейникова выбросило в трассы в одном из поворотов.
  Подробнее
 • IV-й етап Кубку України у національних класах картингу
  IV-й етап Кубку України у національних класах картингу
  Картодром «Ltava» приймає вирішальний етап національного Кубку України з картингу. Фінальні гонки визначать переможців за підсумками всього сезону. Бажаємо пілотам удачі, а глядачам яскравих спортивних протистоянь! Медіа партнери: ua.motorsport.com , www.autocentre.ua , www.sport.
  Подробнее
 • Он-лайн трансляция «Drag Bitva 2017»
  Он-лайн трансляция «Drag Bitva 2017»
  9 сентября в 12:00 на канале AUTOSPORT TV начнется прямая он-лайн трансляция национального соревнования по дрег рейсингу «Открытый Кубок города Днипро «Drag Bitva 2017» . Гонка будет проходить по Заводской набережной от перекрестка с улицей Павлова до перекрестка с проспектом Свободы.
  Подробнее
 • Неймовірна напруга
  Неймовірна напруга
  Завершився V-й передостанній етап Чемпіонату України з картингу. Цього разу пілоти змагалися у вправності на київській «Чайці». Забігаючи вперед, можна сказати, що етап відбувся дійсно цікавим та інколи несподіваним, але точно не скучним та звично достатньо напруженим.
  Подробнее
 • И автоспорт на большом экране
  И автоспорт на большом экране
  31 августа на Одесской киностудии состоялась премьера нового детского приключенческого художественного фильма «Ох, уж эти деды!». Снял картину режиссер Игорь Козлов-Петровский совместно с одесской компанией «Синема студио».
  Подробнее
 • V-й етап Чемпіонату України та «Кубку «ДАК» з картингу
  V-й етап Чемпіонату України та «Кубку «ДАК» з картингу
  Неділя. Картинг. Київ. «Чайка». Висвітлення події на UkrKarting . Спонсор призового фонду: Фонд підтримки молодих пілотів ім. Олексія Долота (4Dolot.com) Медіа партнери: www.autocentre.ua, ua.motorsport.com, www.sport.ua, xsport.ua, autosport.pfv.com.
  Подробнее
 • Чемпіонат України з картингу «Ротакс»: передостанній
  Чемпіонат України з картингу «Ротакс»: передостанній
  Минулими вихідними на київській «Чайці» відбувся V-й етап Чемпіонату України «Ротакс Моджо Макс Челендж Україна» 2017.
  Подробнее
 • Картинг: успіх класу «Ротакс Майстер 32+»
  Картинг: успіх класу «Ротакс Майстер 32+»
  Недільні фінальні гонки національної картингової серії «Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області та м. Кам’янське» серед пілотів класу «Ротакс Майстер 32+» очікувано видалися напруженими, несподіваними та цікавими.
  Подробнее
 • Картинг: «Чемпіонат Дніпропетровщини та м. Кам’янське»
  Картинг: «Чемпіонат Дніпропетровщини та м. Кам’янське»
  Фінальними недільними гонками завершилася національна серія з картингу «Чемпіонат Дніпропетровщини та м. Кам’янське» 2017 року.
  Подробнее
 • Фінал Чемпіонату Дніпропетровської області та міста Кам'янське
  Фінал Чемпіонату Дніпропетровської області та міста Кам'янське
  Надважливого недільного дня визначаться володарі переможних кубків та призери у всіх вікових групах. Очікувано, фінальні гонки пройдуть у атмосфері особливої інтриги, оскільки все буде вирішуватися безпосередньо на трасі.
  Подробнее
 • Украинское
  Украинское "кольцо": весь "экшн" перед трибунами!
  Два заезда 4-го этапа Чемпионата Украины по кольцевым гонкам подарили болельщикам борьбу с обгонами, многие из которых происходили прямо перед зрительскими трибунами. С учетом относительно небольшого количества участников, а также воцарившейся жары, заезды вновь были объединены.
  Подробнее
 • Найсильніші автоспортсмени змагалися на слаломі у Дніпрі
  Найсильніші автоспортсмени змагалися на слаломі у Дніпрі
  Минулими вихідними у місті Дніпро відбувся четвертий етап Чемпіонату України з автомобільного слалому. Перегони зібрали кращих автоспортсменів з цієї дисципліни. Востаннє слалом у Дніпрі проходив ще в 2013 році.
  Подробнее
 • Украинское «кольцо»: борьба продолжится в воскресенье
  Украинское «кольцо»: борьба продолжится в воскресенье
  Чемпионат Украины по кольцевым гонкам перевалил за свой экватор, и в ближайшее воскресенье 13-го августа автодром «Чайка» примет уже 4-й, предпоследний этап сезона.
  Подробнее
 • Юниорский кросс: изнуряющая жара в Днепре
  Юниорский кросс: изнуряющая жара в Днепре
  В этом году это уже вторая гонка в Днепре. Изначально проведение 4-го этапа Чемпионата Украины по кроссу планировались на 29-30 июля, однако, позже организаторы перенесли дату на неделю.
  Подробнее
 • Перетнувши екватор
  Перетнувши екватор
  Минулими вихідними відбувся IV-і етапи Чемпіонату України та національної серії «Кубок Дитячої Академії Картингу» з картингу. Сезон перетнув свій екватор, і через це напруга в боротьбі очікувано зростає.
  Подробнее
Все новости
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь