Переключиться на мобильную версию

В національному Чемпіонаті Іспанії з картингу лідирує юний українець

В національному Чемпіонаті Іспанії з картингу лідирує юний українець

Олександр Бондарев, 8-річний українець, дебютував у національному Чемпіонаті Іспанї у складі професійної команди «EKR kart racing».

Перший етап, що проходив на картодромі Lucas Guerrero у Валенсії, складався з двох фінальних заїздів, в яких взяло участь по 25 пілотів. Олександр переміг у першому фіналі і був другим у другому, чим немало здивував досвічених іспанських спортсменів та глядачів. На своїй першій у житті прес-конференції, куди організатори запросили Олександра, відповідаючи на запитання, як йому це вдалося, юний пілот відповів: «Все нормально, я завжди приїжджаю і перемагаю».

Таким чином, після першого етапу у Чемпіонаті Іспанії лідирують українець Олександр Бондарев і іспанець Алекс Соріано Рінкон (Aleix Soriano Rincon), які мають по 85 залікових балів. Найближчий переслідувач має 72 бали.

Фотозвіт можна знайти в нашій галереї.

Прес-служба Комітету картингу FAU

Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь