Переключиться на мобильную версию

Хотим взять реванш в Париже - Кучер

Защитник Шахтера Александр Кучер прокомментировал поражение своей команды от ПСЖ.
Александр Кучер: Нужно быть более сконцентрированными
Александр Кучер: Нужно быть более сконцентрированными
ФК Шахтер

"Нам надо много работать. Сегодня мы не были полностью сконцентрированы.

Но еще не все потеряно. Хотим взять реванш в Париже", - передает слова Кучера официальный сайт УЕФА.

Напомним, ранее СПОРТ bigmir)net сообщал, что Шахтер со счетом 0:3 уступил французскому ПСЖ во втором матче группового этапа Лиги чемпионов.


Комментариев (12)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  01.10.2015, 15:32
Оценка:  0
гость
Не бажання Луческу змінювати стиль гри команди (бажання експлуатувати вже награні командні схеми). Фернандіньо, Вілліана, Мхітаряна, Л. Адріано, Д. Кости в команді вже немає, а Луческу хоче, щоб ті ж функції виконували нові гравці, сильні сторони яких уже інакші. І замість того, щоб ці сильні сторони використовувати, міняючи гру команди, Луческу заганяє гравців у певні ігрові рамки
гость  (аноним)  01.10.2015, 15:26
Оценка:  0
гость
5. Відсутність лави запасних. На поле виходять усі найсильніші гравці, а на заміні не залишається нікого хто б був приблизно на такому ж ігровому рівні.
гость  (аноним)  01.10.2015, 15:24
Оценка:  0
гость
4. Центральні захисники на фоні такої гри постійно підключаються до атак і часто не встигають вчасно повернутися. На стандарти, підключення цз є нормою. Але коли цз на позиції форварда замикає простріл з флангу (Кучер), або робить навіс з позиції лпз (Ракицький), то автоматично відкриваються вільні зони і суперник може швидко провести контр-атаку.
гость  (аноним)  01.10.2015, 15:15
Оценка:  0
гость
3. Відсутність форварда. Гладкий взагалі справляє враження людини настрою: якщо настрій є - він забиває, якщо немає - не закотить мяч в пусті ворота... Едуардо - взагалі великий знак питання - нащо брали??? Результативністю він не відзначався з часів Арсеналу. Тим більше, що грав уже в ШД...
гость  (аноним)  01.10.2015, 15:10
Оценка:  0
гость
2. Якщо Срна може зіграти на фланзі нестандартно, то Шевчук достатньо обмежений у своєму арсеналі гравець (як правило робить подачу, великий відсоток яких є неточними). По питанню віддачі до Шевчука претензій бути не може, але сучасний футбол потребує від фулл-бека підключень до атаки і нестандартих дій прицьому. Азеведо в цьому плані куди перспективніше виглядає...
гость  (аноним)  01.10.2015, 15:03
Оценка:  0
гость
Якщо серйозно, то матчі ЛЧ показали такі проблеми у грі:
1. Фланги працюють виключно за рахунок Срни і Шевчука (Азеведо). Флангові півзахисники проти хороших суперників повністю випадають із гри. Гра Марлоса і гра Дугласа Кости повністю різняться за стилем (якщо Коста брав ініціативу на себе і створював моменти, то максимум Марлоса - обігратися з партнерами). Тайсон здається взагалі не інтегрованим у командні дії. Більшість його пасів на загострення - не в ту зону в яку робить забігання партнер.
гость  (аноним)  01.10.2015, 13:14
Оценка:  0
гость
Я тогого не розумію!? Та бля Дніпро і Динамо вас в клочя порвуть. Вас можно помнож на нулььь, не позорились а краще серйозно перейшли б в лігу європи там якраз !
гость  (аноним)  01.10.2015, 12:17
Оценка:  0
гость
хотела телкав пориж и еще хочет так и дебилы донецкие. ПСЖ забило и играло на удержание. А козлы донецкие уже губы раскатали. два выхода один на один и де мария не забил это явно В париже все пьять получат
Lexa_09    01.10.2015, 11:55
Оценка:  0
Lexa_09
во прикол, ржу не могу
гость  (аноним)  01.10.2015, 11:07
Оценка:  +2
гость
Грати в футбол спочатку навчіться!!!
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь