Переключиться на мобильную версию

Фанаты Карпат: Мы уже три года терпим ваш "беспредел"

Болельщики львовских Карпат написали обращение к украинскому народу, депутатам, а также футбольным фанатам по поводу ситуации в стране.
Фанаты Карпат обратились к депутатам и болельщикам
Фанаты Карпат обратились к депутатам и болельщикам
vk.com

Представляем вашему вниманию оригинальный текст болельщиков Карпат, который доступен на их странице в социальной сети ВКонтакте.

"ОФІЦІЙНЕ звернення вболівальників Карпат.

Ми не будемо писати, що ми підтримуємо Майдан. Це ясно як Божий день.Ми звернемося до трьох різних категорій Українців.

Звернення до УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
НЕ БІЙТЕСЬ - це страшно виглядає тільки по телевізору. Насправді це наше життя і наше майбутнє. Приєднуйтесь до нас! Хоч більшість з нас самих діти, але ми думаємо про наше майбутнє і майбутнє наших дітей. Нас називали фашистами, нацистами, провокаторами, постійно обливали брудом в ЗМІ, але ми виховували той націоналізм, яким Ви всі зараз пишаєтеся. Перемога не могла б бути легкою, інакше ми самі її б не оцінили. І продовжували б жити так як є, тільки з іншим прізвищем вверху. Перемога хоч і ціною життів, але для кожного з можливістю змінити життя! 

Звернення до депутатів та так званої опозиції.
В вівторок на сесії Верховної Ради ви маєте використати всі можливі, відомі вам, способи для того, щоб заставити регіоналів і комуняк проголосувати за імпічмент, відставку уряду і все те, що вимагає зараз Народ України. Хай це буде навіть зброя. Ми не потерпимо ваших відмовок "ми кудись вийшли" або "ми не будем порушувати закон", ми зметемо вас як в найближчому часі нашого "закантаченого президента" і його дівчаток.
Оприлюднити це звернення до партії регіонів з трибуни ВР.
Ми три роки в державі терпимо ваш "безпрідєл". Ми два місяці на майдані надіялися вирішити все мирно. Ми найтерплячіша нація на планеті, але коли ви не те що ігноруєте нас, але й далі обмежуєте наші права, дороги назад немає. Закликаємо вас, членів партії регіонів і комуністів, врятувати вже не душу точно, то хоча б себе і своє майно і вийти з партії сьогодні ж. Ми прекрасно знаємо, де стоять ваші маєтки, ваші машини, і що є в вашій власності. Ми вже почали спалювати ваше майно, одумайтеся! Ми простимо кожного, хто складе мандат так як це є, наприклад, з Богословською і Тарасом Чорноволом.
Будучи християнами і дотримуючись всіх Божих заповідей зазначимо одне: рабів до раю не пускають.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИИ С МАЙДАНА И ГРУШЕВСКОГО

Звернення до всіх вболівальників України.
Нам відступати нема куди, якщо люди в житті практично не мають контактів з беркутом, то ми будемо ті наступні, яких вивезуть в ліс і напевно не кожен вернеться. Ручними законами перекреслили наш стиль життя. Всі ми об'їздили всю Україну і прекрасно знаємо, що вона єдина і ніколи не було ніякого питання Сходу і Заходу, питання про громадянську війну і не може стояти. Можлива тільки війна Українців проти бандитської влади, яка зараз і триває. Потрібно тримати напружену ситуацію як в Києві так і на місцях. 

З нами Бог і Україна".

Напомним, ранее СПОРТ bigmir)net сообщал о том, что ультрас Шахтера решили защитить донецкий Евромайдан от "титушек".

Также болельщики луганской Зари на своей странице в социальной сети ВКонтакте призвалине ехать фанатов своего клуба в Киев "работать титушками".

Евромайдан поддержали также ультрас киевского Динамо, Днепра, Карпат, Металлиста. О свей солидарности с митингующими украинцами заявили ультрас минского Динамо ивильнюсского Жальгириса.

Комментариев (20)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 500 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним)  28.01.2014, 12:19
Оценка:  +1
гость
всем сосать! скоро за живем
гость  (аноним)  26.01.2014, 12:29
Оценка:  -3
гость
Освободители хреновы!со своими погромами и громкими речами вы Европе и нафиг не нужны!
гость  (аноним)  26.01.2014, 10:10
Оценка:  -4
гость
а славить Украину перестанут если в ЕС вступим, тогда рты быстро заткнут, в демократичной Европе этого не любят
гость  (аноним)  26.01.2014, 10:07
Оценка:  -4
гость
да дебилов много в нашей стране, в том числе и такие клубы
гость  (аноним)  26.01.2014, 09:13
Оценка:  +4
гость
Рабы не паникуйте ведь вам все равно кому присмыкаться, на кого пахать и кому ноги лизать.
Радуйтесь, без януковича вам в корыто нальют больше.

А мы свою свободу добудем.
СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!
гость  (аноним)  26.01.2014, 02:47
Оценка:  +2
гость
Футбол-мир (аноним) 26.01.2014, 01:49, живуть як звірі - УКРАЇНСЬКiй НАРОД - 1991-2014...2024... !
гость  (аноним)  26.01.2014, 01:56
Оценка:  -7
гость
Недолго мучилась старушка... в высоковольтных проводах. Пипец стране. Фашисты уже почти захватили власть. Пшеки и РФ уже нанесли на свои карты новые земли.
heross    26.01.2014, 09:15
Оценка:  +4
heross
Хулі ти тут панукіеш, рабство в крові чи що, наша країна ціла і єдина. Так є і буде.
Футбол-мир  (аноним)  26.01.2014, 01:49
Оценка:  -3
Футбол-мир
Хай це буде навіть зброя... Дуже вихованці молоді люди,дуже ввічливо всіх виховують.Тому не дивно що в Киіві стільки насилля. Але багато їх підтримують. Напевно людям жити по людське не подобається.Ну що ж, якщо прості люди їх підтримують,то хай живуть як звірі. Добре що коменти є які їх засуджують, тоді не все так погано.
S.Semenov  (аноним)  26.01.2014, 02:00
Оценка:  +4
S.Semenov
И вот, во втором часу ночи, когда нормальный народ, утомлённый событиями тяжелого дня пошёл спать, проснулся забыченный "лехторат" яныка и пр-дунов и начал кнопить. Изыйдите, нечистая сила.
гость  (аноним)  26.01.2014, 01:31
Оценка:  +1
гость
"Люди разделены духом а не по карте.Раб и вольный это разные люди,да."
Не духом а умом.У одних он есть,у других его национализм окончательно выел .
Avenger  (аноним)  26.01.2014, 01:21
Оценка:  -1
Avenger
У так называемых "фанатов" такая риторика вроде как они уже победили(непонятно кого).Оккупировали несколько обладминистраций(на западе у себя в основном) и думают что схватили бога за бороду.Без востока и юга не видать вам власти как своих ушей.
P.S. Я конечно понимаю что администрция этого портал обслуживает "оппозицию",но все равно затирать комменты "инакомыслящих" - совсем не красиво.
Пе4кин_говорит    26.01.2014, 01:27
Оценка:  +2
Пе4кин_говорит
Люди разделены духом а не по карте.Раб и вольный это разные люди,да.
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь